Lajme

Daut Haradinaj: Lirimi i Ramush Haradinaj, lehtësim për dhembje

Autori: Gazeta inFokus 10:33 | 27 April 2017

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj ka thënë se lirimi i Ramushit sot në ditën e përkujtimit të dëshmorëve të Prejlepit, ua lehtëson dhimbjet.

Ky është shkrimi i plotë: 

“Lirimi i Ramushit sot në ditën e përkujtimit të dëshmorëve të Prejlepit dhe gjithë familijarëve që përkujtojnë dëshmorët ua lehtësonë dhimbjet.
Lavdi gjithë deshmorëve” ka përfunduar Haradinaj.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera