Rozë

Dashuri e romancë/ Kjo është befasia që ia bëri Ramushi Anitës

Autori: Gazeta inFokus 21:27 | 12 October 2021

Anita Haradinaj sot ka festuar ditëlindjen e 41-të.

Përmes rrjeteve sociale ajo pranoi urime të shumta nga personat e afërm, shkruan Indeksonline.

Këtë ditë ia zbukuroi edhe më shumë bashkëshorti i saj, Ramushi, i cili si gjithmonë edhe sot gjeti një metodë për ta bërë të lumtur atë.

Ai vendosi t’i dërgoi trëndafila të kuq të cilët simbolizojnë dashuri dhe romancë.

“Me dashuri nga rrubi” shkroi ajo në këtë postim./Indeksonline/

Të tjera