Sport

‘Dardanët’ arrijnë në Athinë për takimin e nesërm

Autori: Gazeta inFokus 16:25 | 13 October 2020

Kosova nesër takohet me Greqinë në kuadër të Grupit të tretë në Ligën C, në Ligën e Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

‘Dardanët’ tashmë kanë arritur në Athinë dhe në ora 16:30 pritet të dalë në konferencë për media trajneri Bernard Challandes, kurse stërvitja e fundit pritet të nisë nga ora 18:30.

Ndeshja do të luhet nesër me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Athens Olimpic” në Athinë./Gazeta inFokus/

Të tjera