Lajme

Dardan Molliqaj i jep ultimatum policisë: Futuni brenda dhe ne garantojmë protestë të qetë

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 29 January 2022

Kryetari i PSD-së, Daradan Molliqaj është duke udhëhequr protestën e thirrur nga kjo parti kundër shtrenjtimit të rrymës, shkruan Gazeta Infokus.

Në protestë Molliqaj i dha ultimatum policisë që të futen brenda.

“Futuni brenda dhe ne garantojmë protestë të qetë. Prezenca e juaj jashtë është provokim për ne”, tha ai.

Qindra qytetarë janë mbledhur në protestën e organizuar nga PSD të cilët marshuan drejt objektit të qeverisë./Gazeta Infokus/

Etiketa:

Të tjera