Rozë

Dalin skenat e nxehta të Luizit me Kiaren në orët e para të mëngjesit

Autori: Gazeta inFokus 21:25 | 21 March 2023

Luizi është lojtari më aktiv në “Big Brother VIP Albania” dhe deri më tani pretendenti më i fortë për ta fituar.

Luiz Ejlli brenda shtëpisë, ka krijuar lidhje me prezantuesen Kiara Tito, në të cilën duket mjaftë i dashuruar.

Gjatë natës, Luizi fle me Kiaren dhe në krevatin e tyre nuk mungojnë ledhatimet, puthje e përqafimet.

-Advertisement-

Të gjitha këto kanë ndodhur pas orës 2 të mëngjesit.

@albaniancelebrities Mendimi juaj #luizibigbrother #kiaratito #bigbrothervipalbania #bbvipalbania ♬ original sound – Albanian celebrity ✨

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera