Rozë

Dalin pamjet, momenti kur “zhvishet” e bukura e Tropojës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:09 | 13 January 2020

Në fund të janarit, në Pallatin e Kongreseve do të jepet filmi i shumëpritur e më i komentuari “I Love Tropoja”.

Në këtë film luajnë aktorët më të mirë në vend dhe një prej tyre është e bukura e Tropojës, Arjola Demiri.

Ermali ka publikuar një pjesë të shkurtër nga filmi, ku Arjola shfaqet duke u zhveshur. “Kur i thua të ‘zhvishet nga komplekset”, shkruan Ermali, duke na shtuar edhe më shumë kuriozitetin çfarë do ndodhë në film.

Të tjera