Lajme

Dalin pamjet e frikshme nga aksidenti i Kalimashit, ku humbi jetën një person

Autori: Gazeta inFokus 22:20 | 07 January 2022

Tashmë janë bërë publike pamjet nga aksidenti tragjik në tunelin e Kalimashit.

Nga pamjet e publikuara shihet qartë se si ka ndodhur aksidenti dhe shihen makinat që rrokullisen përgjatë tunelit, shkruan Gazeta Infokus.

Nga ky aksident një person ka humbur jetën, kurse 4 të tjerë kanë marrë lëndime./Gazeta Infokus/

Të tjera