Rozë

Dalin pamjet, biznesmeni turk e ‘grushton’ Genta Ismajlin!

Autori: Gazeta inFokus 15:14 | 16 January 2020

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie.

Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili i ka pushtuar zemrën.

Ajo dhe biznesmeni i suksesshëm turk Hysein Usta, tash e sa kohë po dalin hapur pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi Genta ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram disa video ku shihet duke u argëtuar me të dashurin, teksa po testonin aftësitë e tyre në “karate”.

Me poshtë i gjeni pamjet kur genta ‘grushtohet’ nga i dashuri i saj milioner.

Të tjera