Lajme

Dalin pamje të reja të sulmit të dhunshëm ndaj deputetëve (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:36 | 28 April 2017

Ka dalë një video e pa publikuar deri tani nga dhuna që ushtruan protestuesit e dhunshëm ndaj gazetarëve dhe ndaj deputetëve të shumicës së re parlamentare.

Në video shihen protestuesit e dhunshëm si godasin dhe si sulmojnë deputetët.

Në një moment Zaev quhet tradhëtar dhe i shitur.

-Advertisement-

Videon mund ta shihni këtu.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera