Rozë

Daja i ka dy fjalë për Butrint Imerin

Autori: Gazeta inFokus 23:14 | 16 July 2021

“Dale” është kënga e fundit hit, pjesë e së ciles është edhe këngëtari tashmë i njohur nga të gjithë, Butrint Imeri.

Butrinti, është i pëlqyeri i vajzave të reja, të cilat e duan për zërin, këngët, por edhe stilin e pamjen e jashtme atraktive.

A e dinit që Butrinti është nipi i avokatit dhe analistit të njohur Besnik Berisha?

Ky i fundit shpesh ka postuar fotografi pranë nipit të tij të dashur, të cilin së fundi e konsideron si krenarinë e familjes./kosovarja

Të tjera