Rozë

Dafina Zeqiri vjen me poza mjaftë provokuese

Autori: Gazeta inFokus 20:04 | 05 September 2022

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere me koncerte e projekte të shumta muzikore.

Në Instagram, ku ajo ndiqet nga mbi 1.8 milion njerëz, Dafina së fundmi publikoi një sërë fotografish të reja në të cilat shfaqej mjaft atraktive.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të zinj dhe një bluzë të zezë me prerje te pjesa e dekoltesë, e cila vinte në pah tatuazhet dhe gjoksin e saj atraktiv.

“Kënaqu ti për vete”, shkroi këngëtarja e njohur në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk munguan.

Të tjera