Rozë

Dafina Zeqiri tregon linjat trupore e veshur në bikini

Autori: Gazeta inFokus 22:38 | 17 June 2021

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka kohë që është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin e Turqisë.

Ajo po shoqërohet nga i dashuri, Dj Geek, ku nuk kanë të ndalura fotografitë e ndryshme nga çifti, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Dafina ka publikuar një ‘Instastory’ ku ka vënë në pah linjat trupore dhe e veshur në bikini mori gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Dafina është duke shijuar suksesin e këngës “Pa Ty” e cila për një kohë të shkurt arriti të numëroj afër 6 milionë klikime.

Të tjera