Rozë

Dafina Zeqiri shtatzënë për herë të parë dhe ky detaj e zbuloj hapur

Autori: Gazeta inFokus 22:33 | 14 January 2021

Shpesh herë kanë qenë në vëmendje të medieve rozë për shkak të veprimeve që bëjnë në rrjetet sociale.

Duket se tani kanë gjetur gjuhën e përbashkët, duke kaluar momente të bukura pranë njëri tjetrit

Ata përdorin shumë edhe rrjetin social “TikTok”, duke hedhur video nga më të ndryshmet.

Së fundmi ata befasuan me disa komente që i bën krahas një video.

Dafina shkruajti Djgeek ( we are waiting a baby ) you know what i mean ( ne po presim një fëmijë , ti e di se ku e kam fjalën).

Por a i bie kjo që është shtatzënë, apo thjeshtë një shkak mes çiftit, mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

Të tjera