Rozë

Dafina Zeqiri shfaqet joshëse në të shkurtra nga pushimet

Autori: Gazeta inFokus 19:40 | 25 June 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri gjatë kësaj kohe ka marrë disa ditë pushim për t’u pagatitur për sezonin e verës.

Artistja e njohur në shoqëri të partnerit të saj, miqve të saj dhe këngëtares, Kida po relaksohen në bregdet, ndërsa po sjell vazhdimisht imazhe të ndryshme nga atje.

Ndërkohë, sot (e shtunë) Dafina ka postuar edhe disa fotografi në të cilat dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

33-vjeçarja shihet e veshur në një mini-fund nga materiali i xhinseve të kombinuar me një bluzë shumëngjyrëshe dhe syze dielli.

“Më pëlqen shumë të shikoj gjërat e bukura”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazheve.

Të tjera