Rozë

Dafina Zeqiri publikon ‘twerk’-un që bëri për fansat në koncert

Autori: Gazeta inFokus 22:47 | 05 July 2021

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka filluar të mbaj koncertet e para pas një kohë shumë të gjatë.

Ditën e djeshme ajo ka qenë e pranishme në Shqipëri, ku i bëri për vete shumë nga fansat dhe të pranishmit.

E veshur në bikini, Dafina ka vënë në pah linjat për të cilat komentohet shpesh.

Ajo ka publikuar edhe një video ku shihet duke bërë ‘tëerk’ për ndjekësit e saj./Blic/

Të tjera