Rozë

Dafina Zeqiri ndanë imazhe në bekini, kaq atraktive duket

Autori: Gazeta inFokus 20:25 | 07 September 2022

Dafina Zeqiri ka ndarë disa imazhe të ri.

Këngëtarja është mjaft akive në rrjetet soiale e së fundi ndau imazhe tejet atraktive në bekini.

Vëmendjen si gjithmonë e marrin format përfekte trupore që ajo ka.

Pëlqime dhe komente të shumta ka marrë vetëm në orët e para pasi e postoi kollazhin e fotografive.

Të tjera