Rozë

Dafina Zeqiri i ka dy fjalë për Arta Nitaj

Autori: Gazeta inFokus 22:12 | 06 January 2022

Këngëtarja Dafina Zeqiri, është ylli i muzikës pop, që prej vitesh ka një veprimtari muzikore tejet aktive.

Vitin që e lam pas, ajo lansoj albumin me titull “Dafinë moj”, që ka rezultuar mjaftë i sukseshëm dhe me shumë këngë hite.

Në videoklipin e këngës “Murder on the dancefloor” të Dafines dhe Ron, ka marrë pjesë edhe aktorja e influencerja, Arta Nitaj.

Poshtë një postimi në Instagram, Dafina i thotë Artes se ajo është dashuria vetë, duke konfirmuar kështu dashurinë dhe respektin ndaj bukuroshes Arta Nitaj.

Të tjera