Rozë

Dafina Zeqiri dhe Rita Ora vijnë me bashkëpunim?

Autori: Gazeta inFokus 17:47 | 21 February 2021

Fansat e Dafina Zeqirit i kanë bërë një surprizë duke e kthyer vite më parë.

Këngëtarja zbuloi mesazhin që i kanë dërguar fansat e saj në Instagram.

Ata i kanë dërguar një status të artistes së njohur me famë botërore Rita Ora e cila ka shkruar se një nga këngëtarët shqiptarë që ajo dëshiron të realizoj një bashkëpunim është Dafina.

Ai status i Ritës ka qenë vite më parë e cila shton se nuk është e vetmja që dëshiron të bashkëpunoi por do kishte dëshirë të ishte i pari me Dafinën.

Ndryshe, asnjëherë Dafina Zeqiri nuk ka diskutuar lidhur me këtë ide megjithatë nuk dihet ndoshta edhe mund të publikojnë një projekt muzikor.

Të tjera