Rozë

Dafina vjen “si çikë e mirë” në disa fotografi

Autori: Gazeta inFokus 23:45 | 10 June 2021

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më trendi të momentit në trojet shqiptare

Javën e kaluar ajo lansoi këngën “Pa ty” me Muman, që është një remix i punuar nga producenti Cricket.

Kënga është pritur shumë mirë dhe deri tani ka kaluar më shumë se 2.6 milionë klikime në YouTube.

Por, sot Dafina ka zgjedhur të postojë disa fotografi ku shihet se e luan rolin e një “vajze të turpshme”.

“Kur mendoni se po ju bën fotografi të keqe (sepse zakonisht ai bën të tilla) por mandej ju befasoheni”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive duke lënë të kuptohet se ato i ka bërë i dashuri i saj, DJ Geek.

Të tjera