Rozë

Dafina dhe Kida publikojnë “Luje belin” (Pamje)

Autori: Gazeta inFokus 12:45 | 09 June 2022

Dafina Zeqiri dhe Kida e kanë publikuar këngën e përbashkët me titull “Luje belin”.

Muzika u punua nga Rzon, Pllumb dhe Deard Sylejmani ndërsa tekstin e ka shkruar Elineli dhe Dafina.

Etiketa:

Të tjera