Sport

Crystal Palace e barazon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 14:50 | 11 January 2020

Crystal Palace dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Crystal Palace e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 54’ të ndeshjes.

Jordan Ayeë ishte ai i cili shënoi për rezultatin 1-1./Gazeta inFokus/

Të tjera