Sport

Cristiano Ronaldo infektohet me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 16:36 | 13 October 2020

Cristiano Ronaldo është futbollisti i radhës i infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta inFokus.

Ylli portugez ka rezultuar pozitiv sa i ishte në grumbullim më kombëtaren portugeze dhe tashmë nuk do të bashkohet me klubit e Juventusit, pasi do të futet në izolim.

Lajmin për infektimin e Ronaldos e ka bërë të ditur vet kombëtarja e Portugalisë./Gazeta inFokus/

Të tjera