Rozë

Cozman i dashuruar kokë e këmbë, ndan një moment romantik me të dashurën

Autori: Gazeta inFokus 19:28 | 21 June 2021

Ka qenë vet Cozman që ditë më parë ka zbuluar se është në lidhje dashurie.

Shumë shpejt u mësua se vajza që i ka marrë zemrën reperit quhet Fjolla dhe është nga Prishtina ku ka dhe një biznes të saj si makeup artiste.

E çifti duket se po kalojnë momente të lumtura së bashku pasi Cozman nuk po ndalet së publikuari pamje të ndryshme teksa kalon kohë më të dashurën.

Së fundmi ai ka ndarë një moment romantik ku shihen të pandarë me Fjollën teksa shohin një film.

Reperi sapo është kthyer nga Londra dhe një arsye e fortë padyshim veç projekteve të reja duket të jetë edhe e dashura./party

Të tjera