Sport

Coutinho nuk do të largohet nga Bayern

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 02 December 2019

Mesfushori brazilian, Philippe Coutinho, dëshiron të qëndrojë në Bayern Munich edhe pasi të këtë mbaruar periudha e huazimit.

Ylli brazilian aktualisht është duke e shijuar qëndrimin në Bundesligë – larg Barcelonës dhe shpreson të qëndrojë aty më gjatë se që është paraparë, shkruan Goal.

“Nëse gjithçka përshtatet, unë do të doja të qëndroja”.

Të tjera