Sport

Coutinho gëzon Liverpoolin (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:52 | 02 May 2017

Philipe Coutinho ka një lajm të mirë për Liverpoolin

Philipe Coutinho është lënduar në fitoren e Liverpoolit ndaj Watfordit (0:1). Braziliani pësoi një lëndim në këmbën e djathtë, çka ia pamundëso vazhdimin e ndeshjes, duke u zëvendësuar nga Adam Lallana.

Por, ish anëtari i Interit dhe Espanyolit ka gëzuar tifozët e skuadrës nga Anfield, duke zbuluar se lëndimi nuk është serioz.

“Faleminderit të gjithëve për mbështetjen, lëndimi nuk është serioze”, ka shkaurar Coutinho  në Instagram.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera