Rozë

Conelly dhe Lucy shfaqen 100% nudo, madje i kapin gjoksin njëra tjetrës dhe puthen!

Autori: Gazeta inFokus 14:00 | 16 May 2017

Ato kishin lënë pas dore romancën e tyre në fillim të këtij viti. Por, lanë po ashtu të hutuar fansat e tyre me njoftimin se bën dicka të tillë për një dredhi publiciteti.

Janë Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly të cilat përsëri dëshmuan se janë në një lidhje me njëra tjetrën, pasi u panë bashkë në një biznes të papërfunduar ende, përcjellë Klan Kosova.

Yjet televizive u panë topless teksa shfaqnin asetet e tyre këtë të hënë gjatë pushimeve të tyre spanjolle.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera