Rozë

“Çmendet” rrjeti, Tea tregon trupin me bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:53 | 30 April 2021

Pasi u bë e njohur në emisionin Për’puthen, Tea Trifoni nuk po i ndal provokimet nëpër rrjetet sociale. Ajo tani duket se ka kthyer peshën e duhur dhe ka filluar të publikojë edhe foto me bikini.

Dje Tea publikoi një foto mjaft të “nxehtë”, ku vinte në pah format trupore. Përpos kësaj, më herë Tea kishte bërë edhe disa foto të tjera artistike, të cilat i kishte postuar në Instagram.

Të tjera