Rozë

“Çmendet” Enca, poston video tejet provokuese, duke dridhur të pasmet

Autori: Gazeta inFokus 18:05 | 27 October 2021

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo është tejet provokative në çdo paraqitje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video që ka postuar Enca në Insastory-in e saj.

Ajo shihet duke i dridhur të pasmet dhe duket shumë provikuese. /Kosovarja/

 

Të tjera