Sport

‘Çmendet’ Arbëria shënon gol dhe rikthen rezultatin ndaj Besës

Autori: Gazeta inFokus 16:48 | 24 April 2021

Arbëria ka dyfishuar epërisnë ndaj Besës, në kuadër të xhiros së 30-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Golin e dytë për Arbërinë e ka shënuar Hysen Bytyqi në minutën e 85-të./Gazeta inFokus/

Të tjera