Rozë

Çka thotë Butrint Imeri për Don Xhonin?

Autori: Gazeta inFokus 20:24 | 03 January 2022

Butrint Imeri është shpallur artisti i vitit.

Këngëtari i cili para pak ditësh lansoi duetin me Don Xhonin pati disa fjalë për këtë të fundit, gjatë intervistës ekskluzive për Prive.

Jo vetëm kaq! Butrinti foli edhe për shumëçka tjetër që rrethon jetën dhe karrierën e tij.

Ndiqeni intervistën e plotë më poshtë.

Të tjera