Rozë

Çka nuk do t’i falte vetes Engjëllusha Salihu? (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:53 | 12 May 2017

Para disa kohësh iu desh të merr një vendim për të ardhmen e saj.

Fjala është për Engjëllusha Salihun e cila në një intervistë dhënë për ‘Mirage’ kohë më parë, tregoi një detaj nga jeta e saj, të pazbuluar më herët, shkruan lajmi.net

Për të kuptuar se për çka është fjala dhe se për cilën gjë nuk do t’ia falte vetes, kuptojeni që në fillim të intervistës.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera