Lajme

Çka ndodh sot në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 08:37 | 22 November 2020

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë sot do të mbajë konferencë për media

Kjo është bërë e ditur nga një njoftim i PDK-së për media.

“Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për media. (Te monumenti ” NEWBORN” tek Pallati i Rinisë dhe Sporteve, ora 13:00)”, thuhet në njoftim.

Po ashtu, sot gjatë ditës do të mbahet finalja e turneut të boksit.

Do të mbahet finalja e turneut ndërkombëtar të Boksit “Adem Jashari”. (Palestra sporteve “Dilloni Benz”, në Fushë Kosovë, ora 12:00).

Të tjera