Fokus

Çka është sindroma e syrit të thatë?

Autori: Gazeta inFokus 15:02 | 08 February 2024

Këtë javë në emisionin e shëndetësisë ‘Doktor Plus’ me Elvira Haxhiun, u diskutua për sindromën e syrit të thatë.

Oftalmologia Egzona Kollçaku – Agusholli ka thënë se se sindroma e syrit të thatë ka thënë se është një patologji shumë e shpeshtë.

Sipas saj, kjo sindromë shfaqet tek të gjitha moshat, pra duke mos i përjashtuar as fëmijët.

-Advertisement-

Gjithashtu, Kollçaku – Agusholli ka thënë se në këtë pjesë ndikon edhe qëndrimi i gjatë para ekraneve.

Këto dhe shumë infromacione mund t’i ndiqni në emisionin e plotë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera