Lajme

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Autori: Gazeta inFokus 07:36 | 17 October 2020

Sot, në kalendarin e ngjarjeve thuhet se do të mbahet gara e Kampionatit të Kosovës në automobilizëm si dhe Komuna e Deçanit organizon “Ditën e gështenjës”.

Mbahen garat në Kampionatin e Kosovës në automobilizëm në disiplinën Drag Race (Pista e vjetër e aeroportit të Sllatinës, ora 11:00)

Komuna e Deçanit organizon “Ditën e gështenjës” (Restorant “Përroi Shqiptar”, ora 11:00).

Të tjera