Rozë

Çka do të ndodhë sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova?

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 08 December 2023

Si asnjëherë më parë, banorët kanë testuar në limite durimin e njëri-tjetrit.

Acarimi i nervave gjatë javës, ka qenë në kulm.

Çfarë kthesa po shënohen në dinamikat e shtëpisë?

-Advertisement-

Nga mijëra kilometra larg, një surprizë e bukur vjen nga “Vëllai i Madh”.

Spektaklin Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni sonte duke filluar nga ora 21:00.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera