Lajme

Çitaku i reagon Aliut: Shtimja para 22 vitesh ka qenë e robëruar, Ismajli bashkë me të tjerët e kanë çliruar

Autori: Gazeta inFokus 11:11 | 16 November 2021

Kryetari i zgjedhur në Shtime, Qemajl Aliu, pas fitores përballë Naim Ismajlit të PDK-së ka deklaruar se Shtimja përsëri është e lirë.

Kjo gjë duket se i ka penguar nënkryetares së PDK-së, Vlora Çitaku, e cila me anë të një postimi në profilin e saj në Facebook, i ka reaguar Aliut.

Çitaku ka thënë se Shtimja para 22 vitesh ka qenë e robëruar, por “Naim Ismajli bashkë me shumë gra dhe burra kanë luftuar dhe e kanë çliruar”.

Postimi i saj i plotë:

Të tjera