Rozë

Çiljeta zhduk çdo foto nga “Instagram”-i, por poston pozën elektrizuese dhe shumë s*ksi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:15 | 15 January 2020

Nëse shkoni të vizitoni profilin e Çiljeta Xhilagës në “Instagram”, do të vini re se ajo ka fshirë të gjitha postimet.

Këngëtarja e njohur ka vetëm një foto, të cilën e ka realizar një ditë më parë. Në këtë pozë, ajo shfaqet e veshur më elektrizuese se kurrë.

Me të çarën e fustanit deri në pjesën intime, Çiljeta është shfaqur mjaft seksi, në eventin e organizuar ditën e djeshme “Oda”.

Nuk dihet ende se pse këngëtarja e njohur ka marrë një vendim të tillë, për të ‘zhdukur’ të gjitha fotot e videot e mëparshme. Por duhet thënë se në foton që ka postuar, ajo duket një yll i vërtetë.

Të tjera