Rozë

Cili ishte reagimi i Beatrix-it teksa ndëgjonte vëllain e saj duke kënduar

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 29 December 2021

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, dje ka shkuar ta përkrahë vëllaun e saj Albanin, i cili ka përforumuar në ‘Festivalin e Këngës’ në Shqipëri,shkruan Gazeta inFokus.

Banorja e shtëpisë së famshme ‘Big Brother’, Beatrix, ka qenë mjaftë e komentuar për lidhjen e saj me Donaldin.

Ajo dje ishte e pranishme në përformacen e vëllaut të saj, Alban Ramosaj, në Radio Televizionin Shqipëtar, i cili përformoi këngën ‘Theje’, duke përçuar një emocion shumë të fortë tek publiku.

Beatrix shihet se gjatë gjithë përformacës është tejet e emocionuar, dhe se lotët nuk mund t’i ndalë për asnjë moment.

Më poshtë gjeni videon e plotë./Gazeta inFokus/

Të tjera