Fokus

Cili ishte profesioni i Rasim Thaçit para se të bëhej aktor

Autori: Hateme Smajli 21:29 | 09 November 2019

Aktori Rasim Thaçi në një intervistë eksklusive për emisionin N’Konak që është prodhim i gazetës inFokus tregon për profesionin e tij para se të bëhej aktor.

Ai thotë se para se të bëhej aktor ishte profesor i Edukatës Fizike dhe punonte në dy shkolla.

“Para se mu bo humorist unë jam kan profesor i Edukatës Fizike se edhe ska pas shumë nxënës atëherë edhe smujshe edhe me gjet punë. Kom punu në Obiliq në Lipjan dhe mbasdite në kohët e lira lujsha për Flamurtarin”, tregon Thaçi./Gazeta inFokus/

 

 

 

 

Të tjera