Rozë

“Çikat e babit”, Luta përkrahet nga vajzat e tij

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 14 November 2021

Kandidati për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, ka marrë përkrahje të fuqishme nga vajzat e tij.

Kënga, Mimas dhe Lotina kanë postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihen pranë njëra-tjetrës me buzëqeshje në fytyrë.

“Çikat e babait”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie.

Të tjera