Rozë

Çika e Lutfiut e mbulon ‘zogun’ me dorë

Autori: Gazeta inFokus 18:25 | 14 October 2020

Lotina Haziri njihet si një vajzë mjaftë joshëse dhe provokuese.

Duke realizuar poza mahnitëse e ndonjëherë edhe të çuditshme ajo arrin të marr vëmendje të madhe

Nga ekspozimet e tepërta, ajo ndonjëherë ngacmon imagjinatën e ndjekësve, ku edhe së fundmi bëri një veprim të tillë.

Duke u lazdruar para kamerës ajo nxori gjuhën dhe e mbuloj zogun me dorë.

A është e tepruar kjo?

Të tjera