Rozë

Çifti i njohur i japin fund lidhjes 6-vjeçare

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 19 July 2018
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë një nga çiftet më të pëlqyera për publikun.

Ata kanë vendosur t’i japin fund lidhjes së tyre për shkak të konfliktit që kanë në krijimin e familjes,

Dyshja janë fejuar në vitin 2012 ndërsa tani pas 6 vitesh duket se do të mbyllin gjithçka, pavarësisht momenteve të lumtura që kaluan.

“Ai dëshiron fëmijë dhe nuk dëshiron të vonohet në këtë aspekt të jetës, por nuk është aspak koha që Miley të ketë fëmijë. Ai ka mbetur i zemëruar”, thotë një burim për “OK!”.

-Advertisement-

“Miley shtyu planet për dasmën dhe Liam është lodhur prej saj. Ata kohët e fundit nuk janë shoqëruar më njëri me tjetrin”.

“Ajo nuk dëshironte të martohej, kjo ka bërë që ndihet idiot Liam”, shtoi më tutje burimi.

Miley ka fshirë javën e kaluar të gjitha postimet në Instagram dhe thuhet se është në pushime me prindërit në Malibu, kurse Liam mbetet në Australi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera