Rozë

Çifti i Big Brother momente intime, publikojnë çaste nga shtrati (Foto+Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 11 May 2017

Ata vazhdojnë të mbeten një nga çiftet më të dashur për publikun e dhe pas daljes së tyre nga Big Brother.

Xheni dhe Benardi po kalojnë shumë kohë bashkë. Edhe në studiot televizive ata kanë deklaruar se dashuria që nisi brenda shtëpisë do të vazhdojë edhe jashtë,por pa bërë shumë plane. Benardi e ka çuar Xhenin në familjen e tij, ku u tha se atje e kanë pritur si nusen e shtëpisë.

Por mesa duket ata kanë vendosur të jetojnë shumë më shumë momente në krahët e njëri tjetrit. Ka qenë Xheni ajo që ka publikuar pamje nga momentet e tyre intime nga krevati. Si të mos mjaftonte një foto Xheni ka publikuar dhe një video pasionante duke shkëmbyer puthje dhe përqafime.

Me sa duket çifti po jeton parajsën në krahët e njëri tjetrit.

http://embed.ly/code?url=https…

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera