Rozë

Chloe Ferry vazhdon me fotoseksi nga vetizolimi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 03 June 2020

Chloe Ferry ka treguar format e saj të jashtëzakonshme duke treguar trupin e saj të tonifikuar dhe këmbët e saj seksi

Ajo kohëve të fundit ka thënë se më parë “urrente gjithçka nga vetvetja” para se të fillon një stil jete më të mirë, i cili rezultoi me humbje peshe.

Chloe Ferry në fotot e reja tregon këto forma të reja kurse fotografitë ajo i ka postuar të hënën në Instagram.

Ish ylli i Geordie Shore (24), ka treguar belin e saj derisa ka pasur të veshur një palë jelek sportiv. Po ashtu ajo ka treguar edhe këmbët e saj seksi.

Të tjera