Rozë

Chloe Ferry tregon format e saj të pabesueshme me bikini rozë, ndërsa ajo mban parukë të zezë për postim seksi

Autori: Gazeta inFokus 12:22 | 26 October 2020

Chloe Ferry tregoi format e saj të pabesueshme me një bikini rozë të nxehtë PVC në Instagram të Dielën.

Ylli i Geordie Shore, 25 vjeç, tregoi një tatuazh në këmbën e saj dhe një shputë të butë të barkut ndërsa pozonte me njërën dorë në bel.

Ajo kishte veshur një parukë të gjatë të zezë me pamje shumë natyrale e cila ishte kaçurrela gjatë gjithë kohës.

Getting wiggy me të: Chloe Ferry tregoi figurën e saj të pabesueshme me një bikini të nxehtë rozë PVC.

Bum është fjala! Ajo gjithashtu ngriti një stuhi me një pëllëmbë dhe dukej e pabesueshme nga çdo kënd

Chloe mbishkroi imazhin me fjalët: ‘Ku po shkon …… flokët @slayboujie.’

James Corden është çdo inç babai doting ndërsa përqafon …

Rhian Sugden tregon pasuritë e saj të bollshme dhe këmbët e shëndosha në …

Ylli i Little Mix Perrie Edwards vendos një ekran shumë të lehtë …

Ajo është qartë e dashur për pamjen e PVC tani pasi të Shtunën, ajo kishte veshur një fustan në të njëjtën pëlhurë në një natë në Durham.

Të tjera