Sport

Chelsea ‘nokauton’ Juventusin, i shënon edhe dy gola ekspres

Autori: Gazeta inFokus 22:26 | 23 November 2021

Chelsea dhe Juventusi po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’, skuadra e Chelseas ka shënuar dy gola për dy minuta për rezultatin 3-0.

Për shifrat 2-0 realizoi Reece James në minutën e 56’, kurse dy minuta me vonë Callum Hudson-Odoi shënoi për rezultatin 3-0./Gazeta inFokus/

Të tjera