Sport

Chelsea ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët për finalën në Ligën e Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 19:25 | 14 May 2021

Chelsea dhe Manchester City do të ballafaqohen në kuadër të finalës në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja do të luhet në Portugali me 29 maj në ora 21:00.

Klubi i Chelseat ka njoftuar se 12 mijë tifozë do të mund të jenë të pranishëm në stadium.

‘Blutë e Londrës’ janë duke punuar shumë që të sigurohen sa me shpejt biletat dhe vendi në stadium./Gazeta inFokus/

Të tjera