Lifestyle

Çfarë thotë secila shenjë e horoskopit pas seksit?

Autori: Gazeta inFokus 14:31 | 25 April 2017

Janë disa fjali specifike që thotë secila shenjë e horoskopit pas seksit. Për më tepër, hidhini një sy secilës shenjë:

1. Dashi

Fjalia pas seksit: Në rregull, le ta bëjmë sërish.

-Advertisement-

Mesa duket një dash qenka i pangopur për marrëdhënie seksuale. Gjithsesi një partner i tillë nuk duket keq.

2. Demi

Fjalia pas seksit: Jam i uritur, le të hamë pica.

Demi njihet për dëshirën e madhe që ka ushqimin e shijshëm. Në përgjithësi, pëlqen çdo gjë që ka  lidhje me  ushqimin. Sipas intv.al, një dem dëshiron vetëm të hajë pas seksit.

3. Binjakët

Fjalia pas seksit: E ke parë pultin e televizorit?

Sipas ekspertëve një binjak, pas seksit dëshiron të shikojë televizor.  Mesa duket këtë mënyrë e paska si relaksuese.

4. Gaforrja

Fjalia pas seksit: Kur do të martohemi?

Gaforret njihen për romanticitetin e tyre në një lidhje. Aq shumë të theksuar e kanë këtë gjë, saqë pas seksit i bëjnë këtë pyetje partnerit. Ah moj gaforre!

5. Luani

Fjalia pas seksit: A nuk isha fantastik?

Dëshira e luanit është të tregojë sa i mirë është në çdo gjë që bën. Edhe pas seksit dëshiron që partneri t’i thotë se seksi me të është i mrekullueshëm.

6. Virgjëresha

Fjalia pas seksit: Dëshiroj të laj çarçafët.

Një virgjëreshë është aq  shumë e fiksuar me pastërtinë, saqë gjëja e parë që mendon pas seksit është të lajë çarçafët. Merreni më lehtë o virgjëreshë!

7. Peshorja 

Fjalia pas seksit: Më pëlqeu nëse të ka pëlqyer edhe ty.

Peshoret njihen për dëshirën që kanë për të balancuar gjërat dhe mos të shkojnë në ekstrem. Vetëm që të shmnagë keqkuptimet, një peshore thotë pas seksit këtë fjali.

8. Akrepi

Fjalia pas seksit: Ndoshta duhet të braktis ty.

Një akrep ndonjëherë është aq i drejtpërdrejt saqë edhe mund të lëndojë partnerin pas seksit.

9. Shigjetari

Fjalia pas seksit: Do të telefonoj unë dhe jo ti.

Një shigjetar  është i qartë për dëshirat e veta. Nuk ka vend për drama.

10. Bricjapi

Fjalia pas seksit: A ke ndonjë kartë biznesi?

Bricjapët njihen për dëshirën për të pasur një siguri financiare. Mesa duket, sipas intv.al kjo është fjalia që thotë pas seksit. Shumë materialist bricjapi.

11. Ujori

Fjalia pas seksit: Tani le ta provojmë të zhveshur.

Një ujor nuk e vret mendjen nëse bën seks me ose pa rroba. Pas seksit pa plan që bën, i shkon në mendje që edhe mund të heqin rrobat. Shumë rehat je o ujor.

12. Peshqit

Fjalia pas seksit: Ma thuaj sërish, si e kishe emrin?

Edhe pse njihet si ndër shenjat që preken shpejt, një peshk pas seksit bën këtë pyetje.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera