Rozë

Çfarë do të thotë Elita kur ta shohë dorën e Gjikos në të pasme të Adelinës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 16 May 2017

Gjiko reperi i cili vjen i çuditshëm me krijimet e tij muzikore është njëri nga reperet që vërtetë ka sjell diçka më ndryshe nga të tjerët, dhe prurjet e tij po priten aq mirë nga publiku

Ka filluar një sezon i ri për këngëtarët edhe pse edhe dimri ishte i ngarkuar me mbrëmje dhe koncerte por nga tani ata janë më të ngarkuar me mbrëmje muzikore.

Në një njoftim për realizim të një koncerti ku do të përformoi Adelina Berisha me reperin Gjiko,  Por montimi i këtij posteri është paska intrigues pasi që dora e Gjikos si duket mban të pasmet e Adelinës, transmeton Kosovarja.

Kujtojmë se reperi i njohur është ndër më të pëlqyerit në vend dhe së fundmi në bashkëpunim me Ledri Vulën, Lumi B dhe Skerdi kanë publikuar projektin e tyre më të ri të quajtur “Pablo”.

E këngëtarja e njohur Adelina Berisha këto ditë si duket është shumë e lumtur.

Kjo për faktin se ajo është bërë teze. Mbesa e saj quhet Noela dhe Adelina thotë se ajo e ka bërë personin më të lumtur në botë.

Etiketa:
Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera