Lajme

Çfarë postoi pak çaste para aksidentit tragjik i riu që po kthehej në Kosovë?

Autori: Gazeta inFokus 22:14 | 16 January 2022

I riu Liridon Mustafa nga Peja ka ndërruar jetë pas një aksidenti me makinë në Hungari, duke u kthyer nga Austria për Kosovë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e të ndjerit

Liridoni jetonte prej vitesh në Graz të Austrisë.

Gëzimin për ardhjen në Kosovë nuk e kishte fshehur as në rrjetet sociale.

Teksa ishte duke udhëtuar ai kishte postuar video dhe fotografi në Facebook.

“Hajt edhe njo roadtrip per Kosove”, kishte shkruar ai./

Të tjera